GRUPA MARTIN Sp. z o.o.
Al. Łochowska 65
07-130
Łochów
grupamartin.pl

Firma Grupa Martin Sp. z o. o z siedzibą w Łochowie, (07-130 Łochów), ul. al. Łochowska 65 działa na rynku od 2006 roku.
Początkowo działalność firmy ograniczała się do wykonywania usług wynajmu maszyn, pojazdów          i urządzeń na rynku lokalnym.
Dynamiczny rozwój firmy pozwolił nam na rozszerzenie działalności na terenie całego kraju,           duży wzrost zatrudnienia oraz pakiet świadczonych usług.
Od 2017 roku rozpoczęliśmy realizację zadań w zakresie robót ziemnych, budowlanych oraz kolejowych.
Działalność nasza opiera się na budowie, przebudowie i modernizacji:
- infrastruktury kolejowej wraz z projektowaniem (tory, rozjazdy, podtorze, przejazdy kolejowe                  
  i odwodnienia, likwidacja torowisk),
- infrastruktury drogowej wraz z projektowaniem:
- peronów wraz z architekturą,
- mostów, wiaduktów, przepustów,
- rekultywacji terenów oraz tereny zielone,
- odchwaszczanie i wycinka drzew przy liniach kolejowych,
- załadunek i rozładunek podkładów oraz materiałów sypkich.
Atutem naszej firmy jest duże zaplecze maszynowe składające się z zestawów transportowych oraz specjalistycznego sprzętu takiego jak koparki, ładowarki, koparki przeładunkowe, walce, spychacze, samochody 4-osiowe, samochody ciężarowe niskopodwoziowe do transportu ładunków
ponadgabarytowych i odpadów oraz sprzęt kolejowy typu wagony kolejowe, układacze hydrauliczne do podkładów, urządzenia do mechanicznego rozładunku podkładów. Posiadamy również drobny sprzęt kolejowy niezbędny do realizacji zadań.
Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę zarządzającą, kierowniczą i nadzorującą z długoletnim doświadczenie i uprawnieniami w zakresie robót ziemno-kolejowych. Zatrudniamy operatorów, kierowców i pracowników fizycznych.
Dążenie do celu oraz pełne zaangażowanie w prace poparte stale pogłębiana wiedzą pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kontrahentów.