Ecco Rail Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 6
40-101
Katowice
www.ecco-rail.eu

ECCO RAIL  europejski partner w logistyce kolejowej

 Jesteśmy GRUPĄ działającą na rynku międzynarodowym z siedzibą w Katowicach opartą w 100% na polskim kapitale. Rynek Europejski wymaga wydajnych i indywidualnych rozwiązań. I właśnie na takie rozwiązania stawiamy.

ECCO RAIL będąc przewoźnikiem kolejowym a przy tym kręgosłupem grupy dającym ogromną przewagę pozwala spółkom w grupie: ECCO AGRO i ECCO WOOD na skuteczny handel kolejno ziarnem oraz drewnem i biomasą.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie transportu kolejowego pomiędzy nami a klientem wytwarzamy dający ogromne możliwości efekt synergii dostarczając zrównoważony, technicznie rozwinięty, niezawodny i opłacalny transport oraz handel. Przewozy kolejowe i dystrybucja towarów jest koordynowana z naszego CENTRUM OPERACYJNEGO we Wrocławiu dla wszystkich spółek w naszej grupie.

 W oparciu o zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników odnosimy sukces handlowy, pozwalający nam na systematyczne inwestycje.

 Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność społeczną.  Zrównoważony transport kolejowy przy jednoczesnym wkładzie w ochronę środowiska to jeden z celów naszej polityki.

 Nasze wewnętrzne systemy zarządzania dają gwarancję, że nasze usługi spełniają wysoki poziom jakości, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska. Oczekujemy również, że wymogi te będą spełniane przez naszych partnerów i dostawców.