Firmy członkowskie


LTG Cargo Polska Sp. z o.o.
Warszawa 00-124, Rondo ONZ 1
www.ltgcargo.pl
Cedrob Cargo Sp. z o.o.
Warszawa 00-687, ul. Wspólna 70
www.grupacedrob.pl

Cedrob Cargo rozpoczął 2 2020 roku działalność operacyjną w strukturach Grupy Cedrob, wspierając transport i logistykę Zakładu Produkcji Pasz. Realizowana przez spółkę forma przewozu towarów jest innowacyjnym rozwiązaniem na skalę krajową, podjętym przez prywatne przedsiębiorstwo. Rozwój tej gałęzi transportu w Grupie Cedrob wskazuje na głęboką świadomość producenta, który obok optymalizacji kosztowej, sprawności logistycznej i spedycyjnej troszczy się o środowisko, minimalizując jego negatywny wpływ na otoczenie.

Czytaj więcej
INFRA - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.
Warszawa 01-192 , ul. Leszno 14
www.infracd.pl

Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o. jest zespołem ekspertów-praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych z zakresu infrastruktury, transportu i energetyki.
Nasze usługi związane z zarządzaniem cyklem życia projektu infrastrukturalnego zorientowane są na optymalne definiowanie etapów/zadań inwestycyjnych, wykorzystanie adekwatnych koncepcji zarządzania projektem oraz zastosowanie odpowiednich technik/narzędzi, celem spełnienia oczekiwań finansującego/klienta.

Czytaj więcej
ALSTOM ZWUS Sp. z o.o.
Katowice 40-142, ul. Modelarska 12
www.alstom.com
Aldesa Construcciones Polska Sp. Z o.o.
Warszawa 02-676, Ul. Postępu 18A
www.aldesa.pl

Aldesa realizuje szereg projektów infrastruktury drogowej, tramwajowej i kolejowej, systemów informacyjnych i bezpieczeństwa. Jest generalnym wykonawcą odcinka drogi ekspresowej S7 oraz dwóch odcinków drogi ekspresowej S19; przebudowy ronda Rataje w Poznaniu oraz linii tramwajowej na gdańskie Stogi. Spółka jest jedną z wiodących firm budowlanych w obszarze energetyki wiatrowej. Firma należy do hiszpańskiej Grupo Aldesa, która ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży budowlanej, w Polsce jest obecna od 2007.

Czytaj więcej
JSW Logistics Sp. z o.o.
Katowice 40-282, ul. Ignacego Paderewskiego 41
www.jswlogistics.pl

JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest od wielu lat licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym świadczącym głównie przewozy węgla i koksu oraz podmiotem odpowiedzialnym za utrzymanie (ECM) własnych wagonów towarowych i pojazdów trakcyjnych. Spółka realizuje również kompleksową obsługę:
 - bocznic kolejowych koksowniczych i kopalnianych,
 - stacji kolejowych

Czytaj więcej

Strony