Firmy członkowskie


KZN Rail Sp. z o.o.
Kraków 30-750, ul. Półłanki 25
www.kznrail.pl
Nasycalnia Podkładów w Czeremsze Sp. z o.o.
Czeremcha 17-240, Ul. Fabryczna 7
www.nasycalnia.eu

Przedsiębiorstwo powstało jako spółka akcyjna w 1939 r. Po drugiej wojnie światowej funkcjonowało w strukturach PKP. W 1962 r. wraz z innym zakładem tego typu w Polsce, Nasycalnia została włączona do Zarządu Nasycalń w Warszawie, następnie w Małkini i Gdańsku. W 1982 r. Nasycalnia została włączona ponownie w struktury PKP. W 1991 r. zakład został wyłączony z przedsiębiorstwa PKP i przekształcony Zarządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej  w samodzielne przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej
Railway gft Polska Sp. z o.o.
Kraków 30-048, ul. Kazimierza Czapińskiego 3
www.railwaygft.pl

Railway gft Polska sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie dostaw materiałów do budowy i remontu torowisk kolejowych oraz tramwajowych. Specjalnością spółki jest również dostarczanie najnowszych technologii z zakresu szeroko pojętej komunikacji szynowej.

Czytaj więcej
STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie
Pruszków 05-800 , ul. Parzniewska 10
www.strabag.pl

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym.

Czytaj więcej
COLAS RAIL POLSKA SP. Z O.O.
Gdańsk 80-103, ul. Kartuska 5
www.colasrail.pl

COLAS RAIL Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy COLAS RAIL, która posiada największą i najnowocześniejszą flotę maszyn do robót torowych w Europie, jak również bardzo duży potencjał kadrowy, co pozwala na realizacje powierzonych zadań bezpiecznie, na czas oraz zgodnie z założonym budżetem.

Czytaj więcej
AXBENET s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Lublin 20-022, ul. Okopowa 5
www.axbenet.sk

AXBENET s.r.o. (Sp. z o.o.) z siedzibą przy ulicy Kapitulskiej 6 w Trnavie, powstała w 1994 roku.
W początkach naszej działalności zajmowaliśmy się doradztwem w sektorze kolejowym oraz sprzedażą części zamiennych (zestawy kołowe, tarcze monoblokowe, systemy hamulcowe itp.). Po osiągnięciu sukcesu w tej dziedzinie firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż i dzierżawę wagonów kolejowych.
W 2003 r. w Polsce i w Czechach otworzyliśmy oddziały naszej spółki, które miały nam zapewnić lepszy kontakt i szybszą reakcję na potrzeby naszych klientów.

Czytaj więcej

Strony