Aktualności


Izba Gospodarcza Transportu jest partnerem TRAKO 2019 oraz członkiem Rady Programowej targów.wszelkie informacje o targach na stronie www.trakotargi.pl

Izba Gospodarcza Transportu Lądowego jest partnerem organizowanego przez Kancelarię Jara Drabała & Partners konkursu dla aplikantów radcowskich i adwokackich. Młodzi prawnicy, którzy chcą związać się z branżą infrastrukturalną mają szanse na atrakcyjne nagrody oraz na zaprezentowanie się firmom zrzeszonym w naszej Izbie.

więcej szczegółów na STRONIE KANCELARII

Komisja Europejska prowadzi konsultacje publiczne rozporządzenia dot. certyfikacji ECM. Zapraszamy do składania uwag na adres igtl@igtl.pl do 15 marca 2019.

Ruszyła rejestracja na VII Forum Intermodalne FRACHT 2019

Już po raz siódmy, w dniach 2 - 3 kwietnia 2019 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędzie się Forum Transportu Intermodalnego FRACHT, największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w naszym kraju.

31 stycznia 2019 r. podczas posiedzenia komitetu RISC zatwierdzona została przez państwa członkowskie propozycja zmiany TSI Hałas. Oznacza to formalne zakończenie procedury oraz dyskusji, która trwała od bardzo długiego czasu.

Izba Gospodarcza Transportu Lądowego objęła patronatem honorowym X edycję konferencji "Infrastruktura polska i budownictwo".

Sektory budownictwa i transportu wobec rewolucji technologicznej

Strony