Aktualności


1 marca 2021 r. IGTL wspólnie z RBF wystąpiła do PKP Polskie Linie Kolejowe z apelem o niezwłoczne podjęcie działań mających na celu uruchomienie zamówień, które zapewnią zapotrzebowanie na materiały i urządzenia i stabilne planowanie produkcji w dłuższym okresie.

10 lutego 2021 r. Izba Gospodarcza Transportu Lądowego oraz Forum Kolejowym Railway Business Forum wystąpiły w imieniu firm członkowskich do PKP PLK S.A. o pilną aktualizację i podanie do publicznej wiadomości szczegółowego harmonogramu ogłaszania kolejnych przetargów na realizację inwestycji.

DB Cargo Polska S.A. oferuje możliwość wylicytowania jazdy symulatorem lokomotywy Vectron. Dochód z licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy.https://allegro.pl/oferta/jazda-symulatorem-lokomotywy-vectron-10105621831

W Dzienniku Ustaw opublikowano ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 21grudnia 2020r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów izakazów wzwiązku zwystąpieniem stanu epidemii Wprowadzony zostaje obowiązek kwarantanny dla osób wjeżdzających na terytorium RP również transportem kolejowym.

Szanowni Państwo,

w 2020 roku nie spotkamy się osobiście podczas tradycyjnej Wigilii IGTL. Pomimo to, chcielibyśmy przekazać Państwu życzenia świąteczno-noworoczne Zarządu IGTL. W naszych koleżeńskich spotkaniach zawsze brali udział przedstawiciele MI, UTK, PKP S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., którzy również przekazywali życzenia dla członków IGTL. Miło nam, że także w tym roku Panowie Ministrowie i Prezesi zaszczycili nas swoja „wirtualną” obecnością.

Zapraszam zatem do obejrzenia filmu, który dostępny jest po kliknięciu w link.

Strony