KZN Rail Sp. z o.o.
ul. Półłanki 25
30-750
Kraków
www.kznrail.pl

KZN Rail Sp. z o.o. to ogniwo Grupy KZN Bieżanów - jednego z najprężniej rozwijających się podmiotów w branży nawierzchni kolejowej i tramwajowej, sprzedającego swoje produkty w kraju i za granicą. Marka KZN od wielu dekad pozostaje niezmiennie gwarantem jakości oraz bezpieczeństwa, a pod względem kompleksowości oraz innowacyjności oferty wyznacza nowe standardy na polskim rynku.
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku, firmy skupione w holdingu - KZN „Bieżanów”, KZN Bahntechnik, KZN Rail, KZN&TALEGRIA, Trade-Port, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze, Vistula Rail Operator  - nieustannie poszerzają wachlarz oferowanych produktów i usług, zapewniając pełną elastyczność i natychmiastową reakcję na potrzeby Klientów. Nasza oferta jest całościowa - począwszy od projektowania, poprzez doradztwo, produkcję, sprzedaż i dystrybucję, kompleksową obsługę logistyczną po montaż, budowę i serwisowanie dróg szynowych komunikacji miejskiej i kolejowej. Na każdym etapie gwarantujemy obsługę najwyższej jakości.
KZN Rail  to spółka wykonawcza, realizująca zadania związane z zabudową, naprawą infrastruktury torowej oraz blokowym transportem rozjazdów (technologia Switcher), jest bowiem elementem spinającym łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej.
Konkurencyjną przewagę zapewnia firmie kapitał wiedzy i doświadczenia wyniesiony ze spółki KZN „Bieżanów”. Dzięki temu wykonywane przez KZN Rail usługi kompleksowej robót torowych tramwajowych i kolejowych, ze szczególnym uwzględnieniem stacji węzłowych i głowic rozjazdowych, cechują się wysoką jakością wykonania, dającą gwarancję bezpieczeństwa i długiego okresu eksploatacji.