PORR S.A.
Ul. Hołubcowa 123
02-854
Warszawa
www.porr.pl

PORR S.A oferuje kompleksową wiedzę w każdej dziedzinie nowoczesnego budownictwa. Dzięki połączeniu uznanych na rynku, a działających do tej pory niezależnie spółkę PORR Polska Construction-koncentrującej się na projektach budownictwa kubaturowego i inżynierii kolejowej oraz PORR Polska Infrastructure – specjalizującej się w infrastrukturze, energetyce i inżynierii lądowej- PORR S.A umocniła swoja pozycję jednego z czołowych przedsiębiorstw na polskim rynku budowlanym.
Grupa PORR: siła innowacyjności i tradycji
PORR jest jedynym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Austrii i jednym z wiodących w Europie. W Polsce koncern PORR prowadzi działalność budowlana od 1987 roku realizując zlecenia Inwestorów zarówno zagranicznych jak i polskich. W ciągu prawie 30 lat obecności na polskim rynku PORR zrealizował szereg prestiżowych projektów na terenie całego kraju. Największą wartością firmy jest dobrze wykształcona i doświadczona załoga. Dysponując wysokowydajnym sprzętem, stawiamy na jakość i terminowość w realizacji zadań.

PORR kompleksowym dostawcą usług budowlanych
Spółka koncentruje się na swoich sprawdzonych kompetencjach. W zakresie inżynierii kolejowej, Spóła posiada kompetencje w budowie i modernizacji linii kolejowych. Dział kolei PORR S.A z sukcesem zrealizował już wiele projektów i pozyskuje kolejne interesujące zadania. Wśród nich były m.in. modernizacje linii kolejowych: LK 18 Toruń – Bydgoszcz, LK 132 Opole – Błotnica, LK 272 Kluczbork – Ostrzeszów, LK 540 Łódź Widzew – Łódź Chojny, LK 354 Poznań – Wągrowiec, LK 273 Zielona Góra – Czerwieńsk, LK 356 Swarzędz – Poznań Starołęka czy tak prestiżowe zadanie jak modernizacja st. Biała Rawska na Centralnej Magistrali Kolejowej.
Ponadto PORR S.A realizuje przedsięwzięcia w obiektach dworcowych jak choćby z powodzeniem wykonane modernizacje dworców kolejowych: Kraków Głównych i warszawa Centralna.
Aktualnie, spółka realizuje duże kontrakty w zakresie modernizacji linii kolejowych m.in. Poznań – Piła (LK354), Kędzierzyn – Opole (E30) oraz dalsze zadania na Centralnej Magistrali Kolejowej (p. odg. Pilichowice i stacja Opoczno)