PLASTWIL SP. Z O. O.
Ul. Wierzbowa 2
64-850
Ujście
www.plastwil.pl

PLASTWIL od 33 lat specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i budowie form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej metali. Podstawowym celem, który sukcesywnie realizujemy od wielu lat, jest budowanie silnej marki, będącej symbolem wysokiej jakości z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.
Lata doświadczeń, zdobyta wiedza oraz profesjonalny zespół specjalistów pozwolił nam stać się nowoczesnym przedsiębiorstwem zatrudniającym 350 pracowników i dostarczającym swoje wyroby na rynki krajowe i zagraniczne. Od lat charakteryzujemy się wysoką dynamiką wzrostu oraz licznymi aktywnościami w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.
Z sukcesem rozwijamy portfel naszych produktów, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym i solidnym dostawcą m.in. dla branży kolejowej, agd, automotive i rtv. Każdego dnia produkujemy detale, które stanowią nieodłączną część codziennego życia. Posiadamy własne zaplecze R+D, dzięki któremu tworzymy kompleksowe rozwiązania od projektu do realizacji, zapewniając optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów, branży i rynku.
Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każdy nowy projekt traktowany jest przez nas jak usługa dedykowana. Pracujemy z pasją.
Zapraszamy do współpracy!