Ground Transportation Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Gen. Józefa Zajączka 9
01-518
Warszawa
www.thalesgroup.com

Każdego dnia Thales współpracuje z najbardziej wymagającymi klientami z całego świata, reprezentującymi interesy wielu różnych krajów, miast i przewoźników. Pomagamy im sprostać wyzwaniom wiążącym się z rozwijającą się urbanizacją i mobilnością. Rozwiązania oferowane przez Thales to suma bogatej i różnorodnej kultury organizacyjnej oraz lat praktyki w projektowaniu i efektywnym wdrażaniu systemów kierowania i sterowania ruchem kolejowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skutecznie wspieramy naszych klientów w adaptacji do zmiennych warunków technologicznych. Dzięki temu mogą podejmować odpowiednie decyzje w kluczowych momentach.
Nasz doświadczony zespół składający się z ponad 280 pracowników w Polsce wspiera modernizację krajowej infrastruktury kolejowej zarządzanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Thales jest obecny w Polsce od ponad 25 lat i jako pierwsza firma z powodzeniem wdrożyła w naszym kraju system ETCS (European Train Control System). Systemy Thales nadzorują ruch kolejowy na ponad 800 km linii. Na kolejnych 900 km Thales implementuje nowoczesne systemy automatyki kolejowej.