GATX Rail Poland Sp. z o.o.
Rondo Daszyńskiego 2B
00-843
Warszawa
www.gatx.eu

GATX Rail Poland to spółka wchodząca w skład GATX Rail Europe. Posiadamy jedną z najmłodszych - ze średnią wieku poniżej 20 lat - i najnowocześniejszych flot w Europie, w której skład wchodzi ponad 23 200 cystern i wagonów towarowych. Dysponujemy dwoma własnymi warsztatami, dzięki którym jesteśmy w stanie w krótkim czasie realizować projekty polegające na modernizacji lub budowie nawet niewielkiej serii wagonów - i to wszystko w rozsądnej cenie.
GATX Rail Europe dąży do jasno sprecyzowanego celu: chcemy osiągnąć status najlepszej firmy zajmującej się dzierżawą wagonów w Europie, wśród naszych klientów, akcjonariuszy, pracowników i w każdym miejscu, w którym prowadzimy działalność.
Korzyści, jakie może odnieść klient, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Co motywuje nas w naszej codziennej pracy? Być zawsze o krok przed konkurencją. Cel ten staramy się realizować każdego dnia zarówno w ramach współpracy z klientem, jak również w sferze tworzenia rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb. Nasza organizacja wyróżnia się konsekwentnym zorientowaniem na rynek i oferuje naszym klientom dokładnie to, czego oczekują: indywidualne podejście, szybkość i ekonomiczność.