Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe Bieżanów Sp. z o. o.
ul. Półłanki 25
30-740
Kraków
www.kzn.pl

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o. to spółka-matka Grupy KZN Bieżanów - jednego z najprężniej rozwijających się podmiotów w branży nawierzchni kolejowej i tramwajowej, sprzedającego swoje produkty w kraju i za granicą. Marka KZN od wielu dekad pozostaje niezmiennie gwarantem jakości oraz bezpieczeństwa, a pod względem kompleksowości oraz innowacyjności oferty wyznacza nowe standardy na polskim rynku.
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku, firmy skupione w holdingu - KZN „Bieżanów”, KZN Bahntechnik, KZN Rail, KZN&TALEGRIA, Trade-Port, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze, Vistula Rail Operator  - nieustannie poszerzają wachlarz oferowanych produktów i usług, zapewniając pełną elastyczność i natychmiastową reakcję na potrzeby Klientów. Nasza oferta jest całościowa - począwszy od projektowania, poprzez doradztwo, produkcję, sprzedaż i dystrybucję, kompleksową obsługę logistyczną po montaż, budowę i serwisowanie dróg szynowych komunikacji miejskiej i kolejowej. Na każdym etapie gwarantujemy obsługę najwyższej jakości.
Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” to czołowy producent i dostawca rozjazdów oraz kompletnych układów torowych przeznaczonych dla szeroko rozumianego transportu szynowego. Ponadto KZN „Bieżanów” uruchomił kolejny profil działalności w ramach, którego produkuje, dostarcza i zabudowuje elementy stalowe konstrukcji mostowych.
Nasza oferta obejmuje:
• Produkcję rozjazdów kolejowych i tramwajowych
• Produkcję rozjazdów dla nawierzchni specjalnych
• Produkcję podzespołów i akcesoriów rozjazdowych
• zaawansowany technologicznie system logistyki rozjazdów (specjalistyczne wagony Switcher - dostępne w sprzedaży jako produkt i usługa)
• Budowę i remonty konstrukcji stalowych
• Produkcję i zabudowę stalowych konstrukcji mostowych