COLAS RAIL POLSKA SP. Z O.O.
ul. Kartuska 5
80-103
Gdańsk
www.colasrail.pl

COLAS RAIL Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy COLAS RAIL, która posiada największą i najnowocześniejszą flotę maszyn do robót torowych w Europie, jak również bardzo duży potencjał kadrowy, co pozwala na realizacje powierzonych zadań bezpiecznie, na czas oraz zgodnie z założonym budżetem.
Polska spółka COLAS RAIL jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. W oparciu o doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów kolejowych, mamy obecnie możliwość konkurować z najlepszymi w branży kolejowej. Od roku 2013 wykonujemy prace związane z budową i utrzymaniem infrastruktury kolejowej stale poszerzając park wysokowydajnych maszyn torowych.
W 2016 nasza działalność została poszerzona o przewozy kolejowe, które posiadają specjalistyczny tabor do przewozu kruszyw. Nasz zakres usług logistycznych obejmuje kompleksowy transport wszystkich rodzajów towarów, które można przewieźć wagonami węglarkami, tj. kruszywa, węgiel, koks, nawozy i sól. Wszystkie realizowane przez nas usługi wykonujemy taborem o wysokim poziomie dostępności.
W ciągu następnych lat chcemy stać się jednym ze znaczących przewoźników towarowych w Polsce, jak i zostać poważnym graczem na rynku budownictwa kolejowego.